“ОДМОР Е ТОА ШТО ВИ Е ПОТРЕБНО КОГА НЕ МОЖЕТЕ ПОВЕЌЕ ДА ГО ПРАВЕТЕ ОНА ШТО СТЕ ГО ПРАВЕЛЕ”

ЕРЛ ВИЛСОН

ОСТАНЕТЕ И РЕЛАКСИРАЈТЕ СЕ

Нудејќи раскошни апартмани опремени со само најдоброто заедно со прекрасниот природен амбиент, чувството на мирен просперитет Ве исполнува уште на самиот влез. Бракот од двовековната уметност ќе Ви ја смири душата и ќе ги оживее Вашите емоции.

РЕЗЕРВИРАЈ

Заборавете на времето и релаксирајте се во уникатен амбиент

РЕЗЕРВИРАЈ

КАРАКТЕРИСТИКИ

ДОДАТОЦИ

 • Чај и кафе
 • Тоалет
 • Мини Бар
 • 2 LED Телевизори
 • Сателитска Телевизија
 • Бесплатна интернет конекција (LAN)
 • Телефон
 • Освежувач на воздух
 • Клима уред
 • Пешкири (пешкири за глава, пешкири за тело)
 • Обувки
 • Четка за заби, четка за коса, фен за коса, жилет за бричење
 • Памукче
 • Пегла
 • Опрема за спиење
 • Средства за лична хигиена (Шампон, регенератор, сапун за тело, и сапун за раце.)
 • Сет за нокти
 • Тоалетна хартија
 • Собна услуга
 • Четка за алишта
 • Пегла/даска за пеглање
 • Чадор
 • Опрема за заштита
 • Утрински весник
 • Дневно чистење на собите

ИСТРАЖЕТЕ ПОВЕЌЕ

РЕСТОРАН

Во срцето на Македонија, надзираќи ја клисурата “Демир Капија”, нашиот ресторанот ужива идилични окруженија

НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ / РЕЗЕРВИРАЈ >

ВИНСКИ БАР

Виното е срцето и душата на ова место, јасно изразена страст, а винскиот бар е местото каде што таа страст се споделува со светот

НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ / РЕЗЕРВИРАЈ >

ОРГАНИЗИРАНИ ТУРИ

Со цел да го обезбедиме најдоброто можно искуство за посетителите на нашиот имот организираме три различни опции

НАУЧЕТЕ ПОВЕЌЕ / РЕЗЕРВИРАЈ >

За персонализирано искуство посетете го нашиот консиерж

ИСПЛАНИРАЈТЕ ЈА ВАШАТА ПОСЕТА >

Информации за Нас

ADDRESS

Marshal Tito br.63,
Demir Kapija

PHONE

+389 43 446 500
+389 43 446 500